• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Modası Geçmeyen Gelinlik Modelleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Kadınların en özel anlarına ışık tutacak günlerinden birisi de düğün gecesidir. Düğün gecesinin kusursuz şekilde geçmesi adına tercih edeceğiniz gelinliğinde önemi çok büyüktür. Her ne kadar gelinlik sezonu içerisinde de yeni trendler ön plana çıksa da kadınların vazgeçmediği gelinlikler hala kullanılıyor. Üstelik kadınlar tarafından ilgiyle tercih edilen gelinliklerin hala modası geçmemiş olması da şaşırtıcı. Modası geçmeyen gelinlik modelleri denildiği zaman hangi modellerin olduğunu evlenecek ya da evlenme hayali kuran kadınlarını meraklandırdığı gerçektir.
Prenses Gelinlik Modeli İle Zarif Olun
Prenses gelin modeli kadınlarımızın sürekli olarak tercih ettiği modellerden biri olarak öne çıkıyor. Prenses gelinlik modelleri tercih ederek hala özel günlerinizde tüm gözlerin sizin üzerinize çevrilmesini sağlamaya başlayabilirsiniz. Bu gelinliğin kadınlar açısından fazla sevilmesinin nedeni de kabarık eteğiyle fazlasıyla göz dolduruyor olması. Belin yukarıya doğru gidildik sıra ise taş işlemeler muhteşemliği gözler önüne seriyor. Bu sayede şık olduğunuz kadar bir yandan da sadeliği bırakmış oluyorsunuz. Bele vurgu yapan bu gelinlik modellerin kat kat etek kısmı olması da zarifliğin ortaya çıkmasına neden oluyor.
Dantelli Gelinlik Hala Moda!
Dantel ibaresi kadınlar açısından bakıldığı zaman kulağa oldukça iyi geliyor. Çünkü dantelli kıyafetler kadınları şık gösterdiği kadar seksiliğini de dışa çıkartıyor. Dişiliğini dış dünyaya göstermek isteyen kadınlar özel gününde de bunu es geçmemiş oluyor. Dantelli gelinlik modelleri, her sene moda akımı içerisinde kendisine yer bulmaya devam ediyor. Hem abiye tasarımı hem de kabarık modellerini vitrinlerde bulabilmeniz mümkün. Fakat düğünler için daha ağırlıklı tercih edilen dantelli gelinlik modelleri kabarık olanların olduğunu söyleyebiliriz.
Bohem Tarzı Gelinlik
Bohem tarzı gelinlikler kadınların favorilerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Eğer ki sizlerde özel gecenizde artık kuğu gibi gezinmek istiyorsanız o halde yapmanız gereken ise bohem tarzı gelinlikleri tercih etmek olacaktır. Böylelikle düğün gecenizde de görmek istediğiniz kaliteyi en güzel şekilde yaşama şansına sahip olmaya başlamyacaksınız. Özel günlerinizde şık görünmenize yardımcı olacak bohem ve uzun kollu geceliklerle de güzelliğinize güzellik katabileceksiniz.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.